KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234056
nr 1423 4056
Kliuchnikov, Signerad, hönshus. Olja på duk, 32x45 cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:32:53
1.000 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr